Naga MarketsGrupa Kęty spodziewa się niewiążących ofert inwestorów ws. SOG w majuGrupa Kęty spodziewa się, że niewiążące oferty inwestorów zainteresowanych Segmentem Opakowań Giętkich (SOG) otrzyma jeszcze w maju, poinformował prezes Dariusz Mańko.

Grupa Kęty w lutym wybrała Rothschild & Co Polska na doradcę w procesie rozpoznania potencjalnych inwestorów

“Prowadzimy proces poszukiwania ewentualnego inwestora dla Alupol Packaging. Proces przebiega zgodnie z harmonogramem. Spodziewamy się otrzymania niewiążących ofert w maju” – powiedział Mańko podczas telekonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują
W lutym Grupa Kęty wybrała Rothschild & Co Polska na doradcę w procesie rozpoznania zainteresowania potencjalnych inwestorów nabyciem Segmentu Opakowań Giętkich (SOG) i jego ewentualnej sprzedaży. W połowie grudnia 2020 r. Grupa Kęty informowała, że może przeprowadzić pierwszy etap procesu oszacowania wartości rynkowej SOG w I kw. 2021 r.

Segment Opakowań Giętkich obejmuje spółki: Alupol Packaging, Alupol Packaging Kęty i Alupol Films.

Grupa Kęty jest spółką dominującą dla grupy kapitałowej, prowadzącej działalność w ramach trzech segmentów operacyjnych: Segment Wyrobów Wyciskanych (SWW) Segment Systemów Aluminiowych (SSA) oraz Segment Opakowań Giętkich (SOG). Spółka jest notowana na GPW od 1996 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 3,55 mld zł w 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here