Naga MarketsketyNakłady inwestycyjne Grupy Kęty mogą w 2020 r. być niższe o ok. 60-80 mln zł niższe od zakładanych w budżecie 213 mln zł, poinformował członek zarządu Rafał Warpechowski.

Finax

Grupa Kęty: Niższe nakłady inwestycyjne od założonych

“Nakłady inwestycyjne zaplanowane na ten rok to 213 mln zł, z tego 32 mln zł przypada na Segment Opakowań Giętkich i ten capex zrealizujemy. Zostaje kwota rzędu 180 mln zł. Na dziś opracowaliśmy scenariusz redukcji wydatków o 60-80 mln zł, ale to będzie podlegało bieżącej analizie” – powiedział Warpechowski podczas telekonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wskazał, że grupa rozważa między innymi przesunięcie budowy nowej hali produkcyjnej w Opolu w ramach Segmentu Systemów Aluminiowych.

Grupa Kęty jest spółką dominującą grupy kapitałowej, która działa w pięciu obszarach biznesowych: produkcji profili aluminiowych, projektowania i produkcji systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych, produkcji opakowań giętkich, usług budowlano-montażowych w zakresie fasad aluminiowych oraz produkcji akcesoriów do montażu okien i drzwi.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here