Naga Markets
Grupa Kęty specjalizuje się w przetwórstwie aluminium, w szczególności w produkcji profili i systemów aluminiowych oraz opakowań giętkich.

kety w1[pullquote]Sprzedawaj i kupuj – zarabiaj nie tylko na wzrostach akcji polskich spółek. Teraz to możliwe![/pullquote]

Wykres tygodniowy pokazuje długoterminowy trend wzrostowy, który trwa nadal. Nie widać jak na razie żadnych, poważnych objawów jego słabnięcia, choć aktualnie trwa korekta i warto zaczekać na jej zakończenie. Kluczowe wsparcie z tej perspektywy to okolice 240 zł, mniej więcej tam również przebiega linia trendu wzrostowego.

kety d1

Patrząc z bliższej perspektywy, możemy stwierdzić, że w ostatnich 12 miesiącach kurs poruszał się w ramach kanału wzrostowego. Niepokojąca może być ostatnia reakcja na górną krawędź czyli bardzo gwałtowne spadki. Po krótkim okresie odreagowania, cena z powrotem zaczyna spadać. Wydaje się, że jest to kontynuacja impulsu podażowego. W związku z tym, kolejnej okazji do kupna akcji warto szukać dopiero po zakończeniu spadków. Pierwszym celem powinna być szeroka strefa wsparcia 270 – 280 zł. Jeżeli poziom ten upadnie, to kurs prawdopodobnie będzie spadał do kolejnego wsparcia w rejonie 240 zł czyli tej kluczowej strefy z wykresu tygodniowego.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku EURUSD, USDJPY, AUDUSD 28 września 2015
Następny artykułOdliczanie do zamknięcia – już 30 września?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here