Naga MarketsGrupa K2 może rozwijać oprogramowanie dla unijnej agencji FRONTEXSpółka Fabrity z Grupy K2, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie,
podpisała prestiżową umowę ramową z FRONTEX – Europejską Agencją Straży Granicznej i Przybrzeżnej. FRONTEX zamierza wydać na rozwój oprogramowania do 16 mln EUR netto z opcją wzrostu wartości zamówień.

Spółka Fabrity podpisała korzystną i prestiżową umowę

Umowy wykonawcze na konkretne prace związane z rozwojem i utrzymaniem oprogramowania zawierane będą na zasadzie konkurencji z partnerami, którzy zawarli umowy ramowe. Takich firm jest sześć, podczas gdy w postępowaniu wpłynęło siedemnaście ofert wykonawców oraz konsorcjów, w tym od największych globalnych firm z rynku ICT.

Wybór naszej firmy w tym trudnym i wymagającym przetargu jest dla nas powodem do dumy oraz potwierdzeniem siły kompetencji technologicznych Fabrity i całej Grupy K2. Stawiamy na technologię, na działanie na rynkach międzynarodowych oraz na budowanie długoterminowych relacji z klientami. Umowa z FRONTEX potwierdza, że to właśnie będzie budować wartość firmy – mówi Paweł Wujec, prezes Grupy K2.

Samo zawarcie umowy ramowej oczywiście nie jest gwarancją pozyskania jakichkolwiek zleceń, ale historia pokazuje, że potrafimy przebić się jakością i warunkami handlowymi w gronie już starannie wyselekcjonowanych podmiotów. W ramach poprzednich umów ramowych z FRONTEX wykonaliśmy prace za większość przewidzianego budżetu – informuje Tomasz Burczyński, prezes spółki Fabrity.

Dwie poprzednie czteroletnie umowy ramowe z agencją FRONTEX spółka Fabrity zawarła w latach 2016-2017. Ich konstrukcja była zbliżona do omawianej umowy, jednakże dotyczyły usług rozwoju i utrzymania oprogramowania w węższych obszarach, tj. oprogramowania na platformie Microsoft SharePoint oraz rozwiązań Business Intelligence z wykorzystaniem produktów Microsoft. Wartości maksymalne usług, które mogły zostać dostarczone przez wszystkich partnerów, miały łączną wartość 3,25 mln EUR netto. Spółka Fabrity, w ramach realizacji umów wykonawczych, do końca trzeciego kwartału 2020 roku dostarczyła usługi o łącznej wartości ponad 2 mln EUR netto.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCena złota powyżej 1900 dol. Pakiet stymulacji fiskalnej przed wyborami?
Następny artykułWIG20 traci w piątek rano 1,3%. Tauron liderem spadków (-6%)
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here