Naga MarketsGrupa K2 miała wstępnie 1,6 mln zł zysku EBIT, 3,3 mln zł EBITDA w I kw. 2021 r.K2 Holding odnotował 1,6 mln zł zysku EBIT oraz 3,3 mln zł EBITDA w I kw. 2021 r. (w obu przypadkach – wzrost o 0,1 mln zł r/r), podała spółka, prezentując wstępne, szacunkowe dane. Przychody w tym czasie wzrosły o 19% r/r do 27 mln zł.

Grupa K2 przedstawia swoje wyniki finansowe

“Wyższe wyniki w ujęciu rok do roku są szczególnym powodem do zadowolenia, zważywszy na ubiegłoroczną wysoką bazę porównawczą i ponadprzeciętną aktywność klientów segmentu marketingowego w porównywalnym okresie ubiegłego roku. Wyniki pierwszego kwartału 2021 roku są jednocześnie rekordowo wysokimi wynikami w historii Grupy K2, jeżeli chodzi o okres pierwszego kwartału” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Pozytywne wyniki pierwszego kwartału br. wynikają w głównej mierze z bardzo dobrych rezultatów działalności Fabrity (rozwiązania software dla biznesu) przy jednoczesnym osiągnięciu przez pozostałe jednostki biznesowe wyników zbliżonych do planowanych” – czytamy dalej.

Ostateczne wyniki finansowe zostaną przedstawione w skonsolidowanym raporcie okresowym Grupy K2 za I kwartał 2021 roku, którego publikację zaplanowano na 20 maja 2021 r.

Grupa K2 dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi w obszarach transformacji cyfrowej i marketingu digitalowego. Spółka jest notowana na GPW od 2008 roku. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 119,69 mln zł w 2020 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here