Naga MarketsGrupa INC wesprze Road Studio, producenta i wydawcę gier związanych z tematyką drogi i podróży, w którym większościowym akcjonariuszem jest Movie Games, w procesie pozyskania finansowania oraz debiutu na rynku NewConnect. W najbliższym czasie wystartuje publiczna kampania crowdinvestingowa Road Studio na platformie CrowdConnect.pl. Z kolei giełdowy debiut planowany jest w I poł. 2021 r.

Road Studio zajmuje się produkcją gier o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata. Studio aktualnie jest na ostatnim etapie prac nad dwoma pierwszymi tytułami z serii Truck oraz Motorcycle. Alaskan Truck Simulator pozwoli wcielić się w kierowcę tira przemierzającego dzikie i niebezpieczne tereny Alaski. Z kolei American Motorcycle Simulator umożliwi wskoczenie na motocykl i przemierzenie legendarnej “Route 66”, na której czekać będzie wiele wyzwań, przeciwności, oraz rozmaitych przygód. Według ostatnio publikowanych danych na Alaskan Truck Simulator czeka około 120 tys. graczy, a na American Motorcycle Simulator prawie 40 tys. osób.

Te artykuły również Cię zainteresują

– Cieszy nas, że będziemy wspierali Road Studio w drodze na rynek NewConnect. To spółka, która ma bardzo ciekawe porfolio wydawnicze na najbliższe lata i wierzymy w jej rynkowy sukces. Współpraca ta jest również efektem naszych bliskich relacji z Movie Games. – komentuje Wojciech Iwaniuk, członek zarządu INC.

Pozyskane środki pozwolą studiu sfinalizować prace nad nowymi projektami o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata.

Prace nad Alaskan Truck Simulator są już na ostatniej prostej. Proces realizacji American Motorcycle Simulator również przebiega zgodnie z planem. Dodatkowo niedawno rozpoczęliśmy intensywne działania nad kolejnymi produkcjami z serii Truck oraz Motorcycle. Odczuwamy bardzo duże zainteresowanie ze strony inwestorów, dlatego naszym zdaniem to odpowiedni moment na rozpoczęcie procesu wejścia na NewConnect. Z tego powodu nawiązaliśmy współprace z Grupą INC, która wesprze nas w przeprowadzeniu tego procesu. – dodaje Maciej Nowak, prezes Road Studio.

Akcje Road Studio zostaną publicznie zaoferowane na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here