Naga MarketsGrupa INC rozpoczyna silent round w ramach publicznej emisji akcji IncuvoGrupa INC nawiązała współpracę ze spółką Incuvo S.A. w zakresie doradztwa przy pozyskaniu finansowania w drodze emisji akcji oraz późniejszego wprowadzenia na rynek NewConnect. W jej ramach z dniem 15 czerwca 2020 roku rozpoczęła się tzw. silent round w ramach, której emitowane będą akcje serii D, a spółka chce pozyskać łącznie 2,8 mln złotych w ramach całej emisji.

  • Spółka chce pozyskać od inwestorów łącznie 2,8 mln zł.
  • Znaczącą część tych środków, bo aż 2 mln zł, zostanie przeznaczona na produkcję gry autorstwa Creepy Jar – Green Hell
  • Incuvo chce pozyskać środki za 9,33% kapitału, co implikuje wycenę na poziomie niemal 30 milionów złotych

Incuvo rozpoczyna pierwszą rundę emisji akcji

– Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy tzw. silent round w ramach publicznej emisji serii D, a więc ofertę przedstawiamy wybranemu gronu inwestorów, którzy otrzymują możliwość wcześniejszego zapoznania się ze Spółką oraz mogą zainwestować przy wyższym limicie zapisu. W ramach oferty  Incuvo zamierza pozyskać 2,8 mln złotych, za 9,33% kapitału, co implikuje wycenę post-money na poziomie 29,99 mln złotych – informowała spółka. Runda dla wszystkich inwestorów wystartuje natomiast w przyszłym tygodniu.

Incuvo S.A. to spółka działająca na rynku gier wideo i specjalizująca się, jako jeden z niewielu podmiotów w Polsce, w produkcji gier na platformy wirtualnej rzeczywistości (ang. VR) oraz tworzeniu portów innych tytułów na platformy VR. Emitent współpracuje z 19 osobowym zespołem z dużym doświadczeniem, pozwalającym na równoczesną produkcję dwóch tytułów VR jednocześnie.

Obecnie prace Spółki skupiają się na ukończeniu portu VR gry „Green Hell” polskiego studia Creepy Jar, która w wersji PC sprzedała się nakładzie przekraczającym 700 tys. sztuk. Prace realizowane są na koszt Emitenta, ale umowa zawiera zapisy o istotnym udziale w zysku brutto ze sprzedaży wspomnianej gry.

Dodatkowo Spółka realizuje pracę nad portem do VR znanego tytułu, którego nazwy ze względu na ograniczenia umowne Emitent nie może podać (robocza nazwa to „Projekt X”). Spółka realizuje to zlecenie w modelu work for hire, a wynagrodzenie za stworzenie portu gry znacząco przekroczy wielkość przychodów Spółki za rok 2019.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here