Naga MarketsGrupa INC pozyskała 2,25 mln zł dla MadMind StudioGrupa INC, specjalizująca się w finansowaniu innowacyjnych podmiotów, z sukcesem zakończyła prywatną emisję udziałów MadMind Studio. Producent gier w klimacie horror, w którym większościowym udziałowcem jest PlayWay, pozyskał od inwestorów 2,25 mln zł, które przeznaczy na finalizację prac nad grą Succubus. Grupa INC zakończyła również z sukcesem kampanię crowdinvestingową spółki Olymp, która zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętu treningowego. MadMind Studio oraz Olymp planują debiut na rynku New Connect na przełomie 2020/2021 r.

Grupa INC z finansowaniem na kolejny projekt

MadMind Studio to polski producent i wydawca wysokiej jakości gier z gatunku akcji oraz horroru. Największą dotychczasową produkcją studia jest gra Agony z gatunku horror survival. Obecnie zespół pracuje nad Succubus (action horror) oraz Paranoid (psychological horror). Większość pozyskanego kapitału spółka przeznaczy na finalizację gry Succubus, będącego spin offem poprzednich gier (Agony i Agony Unrated), które zostały dobrze odebrane przez środowisko gamingowe. Aktualnie ukończone jest 70 proc. gry. Wersja beta powinna być dostępna w grudniu 2020 r. Z kolei w ciągu najbliższych kilku dni będzie miała miejsce premiera darmowego prologu, który będzie wycinkiem początku pełnej wersji gry (zawierającym wszystkie funkcjonalności) oferującym około 1,5h rozgrywki. Prolog zostanie wydany jako osobna aplikacja, która będzie oceniana przez graczy.

Strategia naszego studia zakłada budowę portfolio gier pierwszoosobowych, przy ścisłej współpracy z grupą PlayWay. Aktualnie koncentrujemy się na gatunku horror survival budowanych wewnętrznie przez zespół programistów. Przykładem tego jest gra Succubus, na dokończenie której pozyskaliśmy niezbędne finansowanie, dzięki wsparciu Grupy INC. Premierę gry planujemy w II/III kw. 2021 r. Gra do tej pory zgromadziła wishlistę na poziomie 90 tys. graczy. Z kolei w najbliższym czasie ukaże się prolog gry, który w mojej ocenie istotnie wpłynie na potencjał marketingowy naszej produkcji. – mówi Tomasz Dutkiewicz, prezes MadMind Studio.

Gra Succubus koncentruje się na eksploracji i walce. Podczas potyczek gracz wykorzystuje zarówno bogaty arsenał uzbrojenia, jak i moce kontrolowania ognia. Autorzy zadbali także o dużą różnorodność przeciwników, wśród których nie zabrakło bossów. Dodatkowo MadMind Studio rozpoczęło prace nad preprodukcjami nowych gier, do których utworzone zostaną strony na platformie Steam, wraz z trailerami. Jest to kontynuowanie sprawdzonej strategii Playway, która ma na celu zbadanie rynku i potencjału przyszłych gier.

MadMind Studio to kolejny projekt gamingowy, który realizowaliśmy w ostatnim czasie. Na podstawie poprzednich emisji możemy z pewnością powiedzieć, że aktualnie jest to najbardziej popularna branża wśród inwestorów. Oferta MadMind Studio spotkała się z dużym zainteresowaniem inwestorów, dlatego bez problemu udało nam się pozyskać odpowiednią kwotę. – dodaje Paweł Śliwiński, prezes INC.

Grupa INC zakończyła również z sukcesem emisję akcji Olymp o wartości 1,1 mln zł. Producent i dystrybutor sprzętu treningowego pozyskał w kampanii crowdinvestingu kwotę 550 tys. zł. Zebrane środki spółka zamierza przeznaczyć na prace R&D oraz zwiększenie stanu zapasów i uzyskanie niezbędnej certyfikacji. Wcześniej Olymp z sukcesem zakończył emisje akcji serii C, skierowaną do dużych inwestorów, z których pozyskał również 550 tys. zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMorgan Stanley: Akcje Tesli mogą przekroczyć próg 2000 dolarów
Następny artykułS&P 500 przerywa byczą passę i delikatnie traci po wtorkowej sesji
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here