Naga MarketsGrupa IMS rekomenduje 0,07 zł dywidendy na akcję za 2020 r.Zarząd IMS rekomenduje wypłatę dywidendy za 2020 rok w wysokości 2 176 936,02 zł, czyli 0,07 zł na akcję, podała spółka.

Dywidendą objętych będzie 31 099 086 akcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Rekomendacja wypłaty dywidendy wynika z szerokiej analizy sytuacji spółki, grupy kapitałowej IMS oraz otoczenia gospodarczego. W szczególności chodzi o stabilną, dobrą sytuację finansową emitenta, powiększanie ilości lokalizacji abonamentowych oraz odradzające się przychody z usług reklamowych. Rekomendacja jest także zgodna z polityką dywidendową prowadzoną w Grupie IMS, mówiącą o corocznym przeznaczaniu do podziału między akcjonariuszy co najmniej 60% skonsolidowanego zysku netto przypisanego jednostce dominującej” – czytamy w komunikacie.

Według spółki, w przypadku zatwierdzenia rekomendowanej dywidendy przez akcjonariuszy, będzie to dziewiąty rok z rzędu, w którym spółka dzieli się zyskiem.

W ubiegłym roku akcjonariusze zdecydowali o wypłacie dywidendy w łącznej kwocie 1,55 mln zł, tj. 5 groszy na akcję.

Grupa kapitałowa IMS jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży. Działania grupy skupiają się w trzech głównych obszarach marketingu sensorycznego: audiomarketingu (przygotowanie i emisja formatów muzycznych oraz produkcja i emisja reklam dźwiękowych), video marketingu (produkcja i emisja przekazów reklamowych na ekranach plazmowych) oraz aromamarketingu (dobór i dystrybucja kompozycji zapachowych). Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2014 r. (początkowo jako Internet Media Services).Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here