Naga MarketsGrupa Hub.Tech podtrzymuje plan przejścia na GPW i debiut InventionBioWarszawa, 05.10.2021 (ISBnews) – Grupa Hub.Tech jest na ostatnim etapie przygotowywania prospektu emisyjnego związanego z planowanym przeniesieniem notowań na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych z NewConnect, a także prospektu dla spółki InventionBio, która ma zadebiutować na giełdzie, poinformował wiceprezes Marcin Pawlikowski.

„Jesteśmy na końcowym etapie przygotowywania prospektu zarówno dla Hub.Techu jak i dla InventionBio. Wiele rzeczy było niezależnych od nas. Jesteśmy już naprawdę na etapie końcowym i myślę, że lada moment będzie składany prospekt Hub.Tech, a za chwilę do Komisji Nadzoru Finansowego prospekt InventionBio” – powiedział Pawlikowski podczas wideokonferencji.Wcześniej, w lipcu br. spółka informowała, że Grupa Hub.Tech wraz z InventionBio zamierza zadebiutować równolegle na rynku głównym GPW w 2021 r.

Grupa Hub.Tech planuje także debiut na giełdzie kolejnej spółki z grupy – Stars.Space. Rozpoczęcie kampanii crowdfundingowej zaplanowano na 7 października br.

„Planujemy złożenie dokumentu informacyjnego tej spółki na GPW w I kw. 2022 r. Ten debiut na NewConnect pozwoli urealnić i pokazać jaki wpływ na wycenę Hub.Tech ma wycena tego naszego brandu Stars.Space” – dodał wiceprezes.

Stars.Space to spółka technologiczna, która w swojej działalności skupia się na przewidywaniu trendów na rynku konsumenckim, przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, analizy big data oraz technologii VR.

Hub.Tech – wcześniej jako Boruta-Zachem – jest firmą produkcyjną, działającą w branży chemicznej, skupioną w trzech głównych obszarach: produkcji barwników i pigmentów, produkcji biosurfaktantów wykorzystywanych w branży chemicznej i kosmetycznej oraz badaniach i rozwoju innowacyjnych rozwiązań chemicznych. Od 2014 r. jest spółką notowaną na rynku NewConnect.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje ccc | neuca akcje kupno | sp 500 | giełda develia | kantorowy kurs korony norweskiej | de30 dax | sp 500 notowania |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here