Naga MarketsGrupa CDRL rozbudowuje polską i zagraniczną sieć sklepów stacjonarnych Grupa CDRL, wiodący dystrybutor odzieży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej,poszerza dostępność oferty w formie stacjonarnej. W ostatnich miesiącach spółka otworzyła cztery franczyzowe salony w Polsce, a także salon monobrandowy w Kazachstanie oraz salon typu shop in shop w Armenii.

Grupa CDRL poszerza swoją sieć dystrybucji

Nowe salony franczyzowe zostały otwarte w Pile, Bielsku Białej Warszawie i Łobezie. Kolejny, już szósty monobrandowy salon stacjonarny spółka otworzyła w Kazachstanie. W Armenii Grupa CDRL posiada obecnie 3 punkty sprzedaży.– Stawiamy na omnichannel, więc niezależnie od prężnego rozwoju sklepu internetowego nie rezygnujemy z sieci stacjonarnej, którą rozwijamy przede wszystkim w kanale franczyzowym w kraju i zagranicą. Mimo dynamicznie zmieniającego się otoczenia wciąż rośniemy, stawiając na nowe lokalizacje i formaty sklepów, dostosowane do potrzeb klientów oraz realiów panujących na danym rynku. Poszerzeniu oferty produktowej towarzyszą działania w obszarze logistyki, które zapewnią sprawną obsługę rosnącej siecisalonów CDRL– komentuje Tomasz Przybyła, wiceprezes CDRL.

W ostatnim czasie spółka powiększyła również infrastrukturę magazynową. W hali magazynowej dobudowano drugie piętro, które pozwoli na zwiększenie liczby miejsc kompletacji oferty o 4,5 tys. nowych stanowisk.Po przebudowie spółka posiada 36,5 tys. stanowisk.Zwiększenie powierzchni jest związane z rozbudową oferty produktowej.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here