Naga MarketsGrupa CCC wyklucza buy-back, planuje dywidendęWarszawa, 25.11.2021 (ISBnews) – Grupa CCC w związku z planowanym rozwojem zakłada wypłatę dywidendy w średnim okresie, ale nie planuje przeprowadzenie buy-bucku, poinformował prezes Marcin Czyczerski.

“Spółka planuje potroić skalę biznesu. Każda spółka w takiej sytuacji myśli o rozwoju i inwestycji w ten rozwój. Buy-back nie, a wypłata dywidendy w średnim okresie jak najbardziej tak, uzależniona też od powrotu do tej dochodowości dzisiaj zaprezentowanej” – powiedział Czyczerski podczas wideokonferencji.Grupa CCC przyjęła dziś nową strategię zakładającą w perspektywie do 2025 r. osiągnięcie m.in. skonsolidowanej rentowności EBITDA (z MSSF16) powyżej 12%, udział sprzedaży z kanałów online na poziomie ponad 60% przychodów, a także trzykrotne zwiększenie przychodów Grupy CCC w stosunku do okresu Q3’21 LTM.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here