Naga MarketsGrupa CCC uruchomiła pierwszy sklep marki własnej Sprandi na AllegroWarszawa, 23.08.2021 (ISBnews) – Grupa CCC uruchomiła pierwszy sklep modowej marki własnej Sprandi na platformie Allegro, poinformowało Allegro.

„Dzięki dołączeniu do Strefy Marek Sprandi, która poza obuwiem, oferuje także odzież i akcesoria, zapewnimy naszym klientom jeszcze większy wybór w kategorii mody. Fani Sprandi będą mogli oczywiście korzystać także z takich udogodnień, jak darmowe dostawy i zwroty dzięki programowi Smart” – powiedział dyrektor segmentu moda w Allegro Celestyna Lendo-Zachariasz, cytowana w komunikacie.Sprandi to modowa marka, która dołączyła do ponad 200 już obecnych na Allegro.

„Nasi klienci są przyzwyczajeni do wygody i szybkości zakupów dokonywanych online, a także coraz chętniej korzystają z multibrandowych platform. Chcą za pomocą jednego kliknięcia kupić buty, książkę i wazon, a my chcemy im to umożliwić. Dlatego obecność marki należącej do CCC na Allegro, wiodącej platformie typu marketplace, jest naturalnym krokiem dalszego rozwoju modelu omnichannel Grupy. Współpracę zaczynamy od wyjątkowej i popularnej marki – Sprandi. W Strefie Marek Allegro klienci znajdą pełną ofertę brandu, która jest dostępna na stronie ccc.eu” – powiedział Co-Head eCommerce w CCC Piotr Zemło.

W Strefie Marek Allegro znajdują się sklepy profesjonalnych i dobrze znanych marek, które oferują szeroki i ciekawy asortyment. Klienci kupią tu wyłącznie nowe, oryginalne przedmioty oraz sprawdzą, jakie propozycje oferują partnerzy Allegro. Strefa Marek Allegro to też sposób promocji ofert dla producentów i autoryzowanych sprzedawców w różnych kategoriach, podsumowano.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

Allegro jest platformą handlową numer 1 w Polsce. Sprzedaż realizowana jest głównie przez firmy za pośrednictwem platformy e-commerce typu marketplace Allegro.pl. Wartość sprzedanych produktów (GMV) na platformie grupy stanowiła ok. 3% rynku handlu detalicznego w Polsce w 2019 r. Od października 2016 r. Allegro należy do funduszy Cinven, Permira i Mid Europa. Spółka zadebiutowała na GPW w październiku 2020 r.

(ISBnews)

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs korony norweskiej prognozy 2021 | akcje neuca | dax spekulant | kęty gpw | dax30 wykres | analizy gieldowe | kghm giełda |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here