Naga MarketsZarząd Biura Inwestycji Kapitałowych (Grupa BIK) zarekomendował przeznaczenie zysku netto za 2019 r. w kwocie 0,75 mln zł w całości na kapitał zapasowy, podała spółka.

Grupa BIK nie planuje wypłacać dywidendy

“Kluczowy wpływ na decyzję zarządu ma pandemia COVID-19 oraz jej krótkoterminowy i możliwy długoterminowy wpływ na globalną i polską gospodarkę, w tym na rynek nieruchomości” – czytamy w komunikacie.

Grupa Biura Inwestycji Kapitałowych (BIK) odnotowała 3,27 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2019 r. wobec 1,31 mln zł zysku rok wcześniej. W ujęciu jednostkowym zysk netto w 2019 r. wyniósł 0,75 mln zł wobec 0,66 mln zł zysku rok wcześniej.

Te artykuły również Cię zainteresują

Biuro Inwestycji Kapitałowych jest deweloperem powierzchni komercyjnych. Specjalizuje się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Drugim filarem działalności jest budowa i wynajem nowoczesnych powierzchni handlowych. BIK rozwija działalność od 1996 roku, od listopada 2016 r. jest notowane na głównym parkiecie GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here