Naga MarketsGrupa Azoty w okolicach 30 zł. Trwa obrona czytelnego wsparcia Kurs akcji spółki Grupa Azoty, jednego z największych i najpopularniejszego w Europie producenta nawozów azotowych i wieloskładnikowych, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,66%. Akcje drożały o 0,20 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 30,80 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 1,30% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 30,65 zł. W sumie odbicie w połowie marca odrobiło ponad 110% spadków z początku roku.

  • Spółka uruchomiła sklep internetowy
  • Na wykresie nadal korekta

Problemy z kontynuacją odbicia

W podręcznikowym dotąd trendzie wzrostowy rozpoczętym w połowie marca, zaczynają pojawiać się pierwsze drobne rysy. Ostania korekta doprowadziła do niewielkich spadków i na początku lipca pojawiło się znaczące obicie. Wydawało się, że to koniec korekty i pojawi się kolejny impuls wzrostowy. Tak jednak się nie stało i kurs szybko wrócił na poziom 30 zł. Tu mamy lokalne wsparcie, które obecnie jest bronione. Jeżeli nie uda się wygenerować kolejnego odbicia i wsparcie upadnie, będzie to pierwszy sygnał ostrzegawczy w panującym trendzie.

Te artykuły również Cię zainteresują
grupa azoty 16.07.2020
Notowania Grupy Azoty 16.07.2020

Spółka uruchamia sklep internetowy

Grupa Azoty uruchomiła sklep internetowy. Ułatwi on zapoznanie się z ofertą i zakup odpowiedniego filamentu z linii materiałów termoplastycznych oferowanych przez Grupę Azoty pod marką Tarfuse. W ofercie znajdują się filamenty podstawowe (masowe), techniczne i specjalne, oparte o takie materiały jak PLA, ABS i poliamid PA6, występujące w różnych gatunkach i charakteryzujące się różnymi właściwościami (np. z domieszką włókna węglowego). Materiały są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wszystkie filamenty oferowane przez Grupę Azoty są w 100% produktami polskimi. Oprócz materiałów do druku 3D w ofercie sklepu są lub wkrótce będą dostępne inne produkty i usługi wchodzące w skład segmentu nowych technologii rozwijanych przez Grupę Azoty: Tohumus, czyli kwasy humusowe oraz próżniowe powlekanie metalami i niemetalami – technologia fizycznego osadzania z fazy gazowej PVD połączona z technologią plazmową oraz CVD. W sklepie można również nabyć nawozy specjalistyczne i hobbystyczne. Planowane jest dalsze rozszerzanie asortymentu, podkreślono.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here