Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą chemikaliów oraz tworzyw sztucznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
grupaazoty

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Po dwóch tygodniach dość łagodnych spadków, kurs znalazł się w ciekawym położeniu. Mam na myśli kluczowe wsparcie okolic 96 zł jakie wyznaczają dwa poprzednie wierzchołki. Prawdopodobnie korekcyjne więc spadki wykonują tzw. re-test czyli powrót do miejsca wybicia, które dokonało się na początku listopada. Patrząc czysto technicznie, taki układ powinien faworyzować stronę popytową w kolejnych sesjach, prawdopodobnie już w nowym roku.

Grupa Hotelowa Orbis jest największą siecią hoteli w Polsce i Europie Wschodniej.

orbis

W równie ciekawym położeniu technicznym znajduje się spółka Orbis. Mam na myśli czytelne wsparcie okolic 56 zł, które już raz było testowane. Trend jest zdecydowanie wzrostowy i kilkanaście spadkowych sesji oraz cofnięcie do ważnego wsparcia powinno zostać zauważone przez inwestorów, którzy chcieliby dokupić akcje po niższej cenie. Wczoraj spółka rosła o ponad 3% pokazując, że być może koniec korekty jest już bardzo bliski. Ostatnio o spółce pisałem 16 października.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs euro on line | notowania giełdowe pgnig | de30 dax | pgnig gpw | kurs pln | dow jones index |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here