Naga MarketsSpółka zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą chemikaliów oraz tworzyw sztucznych, w szczególności: kaprolaktam – półprodukt do produkcji poliamidu 6 przy produkcji którego jako produkt uboczny powstaje też siarczan amonu będący jednym z nawozów sprzedawanych przez spółkę, tworzywa konstrukcyjne (poliamid 6, polioksymetylen, tworzywa modyfikowane) oraz nawozy mineralne (saletrzak, saletra amonowa, siarczan amonu).

grupaazoty w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na interwale tygodniowym aktualnie obserwujemy dynamiczne odbicie od prawie 3 letniej linii trendu wzrostowego. Kurs znajduje się po sporych rozmiarów korekcie, a na świecy miesięcznej, która w ciągu 2 dni zostanie zamknięta kształtuje się pin bar sugerujący możliwość wzrostów. Wydaje się, że długoterminowa linia trendu oraz duża przecena mogą okazać się dobrą okazją inwestycyjną, a jak widać po wykresie pierwsi kupujący już się znaleźli.

grupaazoty d1

Na wykresie dziennym pierwsze wzrosty dotarły do strefy oporu. Jest to poziom wielokrotnie testowany z każdej ze stron, dlatego można spodziewać się tutaj lekkiej korekty lub nawet powtórnego zejścia do linii trendu. Korekta może zostać wykorzystana do kupna po jeszcze trochę niższej cenie. Gracze konserwatywni powinni jednak poczekać na wybicie tego oporu, wtedy droga do linii korekty łączącej ostatnie wierzchołki zostanie otwarta. Oznaczałoby to wzrost pod poziom 75 zł co stanowi wobec obecnej ceny ok. 20% zysk.

Spółka dość czytelnie porusza się w trendach, nasza poprzednia analiza z 2.04.2014 zakładająca kupno po przebiciu tej samej strefy oporu, która widnieje na powyższym wykresie, pozwoliła zarobić ok. 25%.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: s&p500 | dax 30 index | giełda komentarze | gpw biomed lublin | kurs krypto | notowanie euro |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here