Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą chemikaliów oraz tworzyw sztucznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podczas ostatnie sesji minionego tygodnia Azoty zyskały 3,7% przy mocno podwyższonych obrotach. Poprzednio, tak duży wolumen notowaliśmy w samym dołku z 31 maja. Duża dynamika zwyżki z ostatnich dni, podparta wolumenem wskazują na prawdopodobieństwo wzrostów w najbliższym czasie. Taki scenariusz potwierdza wykres tygodniowy, gdzie po serii świec z długimi dolnymi cieniami, ostatni tydzień był najlepszym okresem od połowy stycznia. Wyraźne ożywienie wskazuje więc na możliwość zakończenia korekty spadkowej i powrót do wzrostów z przełomu 2016 i 2017 roku. O spółce pisałem ostatnio 23 maja.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

LiveChat jest producentem oraz globalnym dostawcą oprogramowania komunikacyjnego dla biznesu.

Spółka odnotowała udaną końcówkę minionego tygodnia. Podczas piątkowej sesji wzrosty sięgnęły 3,6% i podobnie jak w trakcie sesji czwartkowej, także i w piątek towarzyszyły nam wysokie obroty. Cały tydzień okazał się więc mocnym akcentem, gdyż zamknięciu przy maksimach towarzyszyły obroty najwyższe od połowy stycznia. Zachowanie ceny wskazuje wiec na przygotowanie do wybicia oporu w rejonie 57 zł i wyjściu na nowe, historyczne maksima. Poprzednia analiza pochodzi z 27 kwietnia.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here