Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą chemikaliów oraz tworzyw sztucznych.

grupa azoty d1

Kurs przetestował w ostatnich dnia prawie 3 letnią linię trendu. Przy silnych spadkach można było zaobserwować porównywalnie silny odkup akcji przy niższych poziomach. W tym miejscu po za linią trendu mamy też lokalne wsparcie. Warto zauważyć, że jeżeli aktualna cena utrzyma się lub lekko wzrośnie, na interwale tygodniowym pojawi się sygnał do wzrostów w postaci świecy pin bar. W analizie z 2 grudnia, po wybiciu poziomu 63 zł, który przeważnie oznaczał wzrosty, informowaliśmy o sygnale kupna. Cena wzrosła do pierwszego oporu okolic 70 zł i nie osiągnęła odrobinę wyższego poziomu czyli linii łączącej ostatnie szczyty. Teraz być może mamy powtórkę czyli ponowną okazję do wzrostów, z pierwszy celem przy 70 zł.Conotoxia

Grupa Bioton zajmuje się produkcją oraz dystrybucją produktów biotechnologicznych oraz leków generycznych.

bioton

Bioton porusza się w trendzie spadkowym, choć w ostatnich dniach znalazł silne wsparcie w postaci jednego z wcześniejszych dołków. Co ciekawe ostatnie 3 dni wzrostów powstają przy rosnących i sporo wyższych obrotach. Może to oznaczać krótkoterminowe wzrosty. Niebawem kurs zmierzy się z pierwszym poważnym ograniczeniem. Jest to linia poprowadzona po dwóch ostatnich wierzchołkach, która zbiega się z lokalnym oporem. Wybicie tego poziomu powinno oznaczać kontynuację zwyżki do okolic 4,50 zł czyli poprzedniego wierzchołka.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cd notowania | mercator forum parkiet | bitcoin wiadomosci | złotówka online | bitcoin informacje | polski zloty |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here