Naga MarketsSpółka zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą chemikaliów oraz tworzyw sztucznych.

Patrząc na historyczne notowania spółki, uwagę zwraca dynamiczny trend wzrostowy, jednak od połowy 2013 roku nowe szczyty są coraz niższe. Świadczy to o konsolidacji na spółce, a konsolidacje mają to do siebie, że kończą się zwykle gwałtownymi ruchami kursu. Biorąc pod uwagę trend bardziej prawdopodobny wydaje się ruch w górę, gdzie silnym oporem będzie 85zł.

Grupa Azoty [ATT] - analiza na zamówienie 25 sierpnia 2014

Przyglądając się bliżej widać wyraźnie coraz mniejszą amplitudę wahań kursu, która idealnie daje się wpasować w formację trójkąta. Wybicie może nastąpić już wkrótce i zwykle formacja ta jest formacją kontynuacji trendu. to oznaczałoby wybicie w górę i możliwy atak na kluczowy poziom 85zł za akcję. Warto obserwować spółkę.

Grupa Azoty [ATT] - analiza na zamówienie 25 sierpnia 2014

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułRzut okiem na złotówkę – USD/PLN, EUR/PLN.
Następny artykułSociete Generale: Dolarowe byki nie mogą ufać historii
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here