Naga MarketsGrupa Allegro planuje zatrudnić prawie 1 500 osób w tym rokuGrupa Allegro planuje zatrudnić w tym roku kolejnych niemal 1 500 osób po tym, podała spółka. W 2020 r. zatrudnienie w grupie wzrosło o blisko 700 osób i na koniec grudnia wynosiło ponad 3 150 osób.

InvestCuffs

Grupa Allegro planuje zatrudnić w tym roku kolejnych niemal 1 500 osób

“Nieustannie wspieramy ponad 128 000 sprzedawców, w większości małych i średnich polskich przedsiębiorców, w rozwijaniu ich działalności, oferując im bardzo konkurencyjne usługi wspierające ich sprzedaż. Rozwijamy także zespół Allegro – w ostatnim roku zatrudnienie wzrosło o blisko 700 osób, a w tym planujemy zatrudnić prawie 1 500 kolejnych, z czego prawie połowę będą stanowić inżynierowie” – powiedział prezes Francois Nuyts, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Allegro jest platformą handlową numer 1 w Polsce. Sprzedaż realizowana jest głównie przez firmy za pośrednictwem platformy e-commerce typu marketplace Allegro.pl. Wartość sprzedanych produktów (GMV) na platformie grupy stanowiła ok. 3% rynku handlu detalicznego w Polsce w 2019 r. Od października 2016 r. Allegro należy do funduszy Cinven, Permira i Mid Europa. Spółka zadebiutowała na GPW w październiku 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here