Naga MarketsZarząd AB S.A. zadecydował o rozpoczęciu działań (w tym podjęciu analiz oraz innych prac) zmierzających do przygotowania, a w przypadku korzystnych warunków rynkowych również przeprowadzenia, planowanej emisji nowej serii niezabezpieczonych obligacji, w ramach programu emisji obligacji ustanowionego na podstawie umowy emisyjnej zawartej z Bankiem Pekao, tj. kwoty 270 mln zł, podała spółka.

AB rozpoczyna przygotowania do potencjalnej emisji obligacji nowej serii

“Planowana emisja obligacji, w założeniu emitenta, miałaby obejmować obligacje identyczne, co do treści i praw z nimi związanych, z obligacjami serii AB04 231023. Po wyemitowaniu obligacji emitent planuje podjąć kroki celem asymilacji tych obligacji z obligacjami serii AB04 231023” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Pod koniec września br. członek zarządu Grupy AB ds. finansowych Grzegorz Ochędzan poinformował, że Grupa AB chce pozostać uczestnikiem rynku długu i nie wyklucza kolejnych emisji obligacji korporacyjnych.

Grupa AB jest jednym z największych podmiotów prowadzących działalność dystrybucyjną w branży IT w regionie Środkowej Europy obejmującym Polskę, Czechy i Słowację. AB S.A. jest spółką notowaną na rynku głównym GPW od 2006 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here