Naga MarketsGrodno zakupiło iluve.com – internetowy sklep z oświetleniemSklep internetowy iluve.com prowadzi sprzedaż lamp i oświetlenia dla klientów indywidualnych, dysponując ofertą ponad 10 000 produktów. Jego zakup umożliwi Grodnu lepsze dotarcie do konsumentów w sieci oraz przełoży się na większe kompetencje w zakresie stosowanych technologii.

Grodno rozszerza swoją działalność

„Transakcja wpisuje się w strategiczny plan rozwoju naszych kanałów
e-commerce, które rosną szybciej od sprzedaży tradycyjnej” – stwierdził Prezes Grodno S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przede wszystkim, transakcja wzmacnia pozycję Grodna na rynku internetowej sprzedaży B2C. Iluve.com to solidna baza klientów i ogromny potencjał do wzrostu.
To także doświadczony zespół, know-how i ciekawe rozwiązania, takie jak fotografia produktowa 360°, które docelowo będzie nam łatwiej implementować w naszych dotychczasowych kanałach e-commerce. Połączenie sił daje nam możliwość osiągnięcia dodatkowych przychodów na poziomie 15-20 mln zł
– stwierdził
Andrzej Jurczak, Prezes Grodno S.A.

Obecnie Grodno prowadzi w sieci trzy sklepy skierowane do klientów indywidualnych (iluve.com, elektromag.pl, marketelektryczny.pl), dynamicznie rozwija również sprzedaż poprzez Allegro. Rozwój tych kanałów jednym z kluczowych elementów strategii Grupy.

Transakcja zakupu iluve.com wpisuje się w strategiczny plan rozwoju naszych kanałów e-commerce i umożliwianie naszym klientom wielokanałowej dostępności naszych usług. Będziemy rozbudowywać naszą ofertę o dodatkowe usługi wykorzystując do tego naszą sieć sprzedaży i możliwości, jakie daje e-commerce. Potencjał biznesowy związany z obecnością Grodna w sieci jest bardzo duży, dlatego mocno inwestujemy w ten obszar – podsumował Prezes Andrzej Jurczak.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mrc kurs | gpw jsw | polski złoty kurs | spółki gpw | lotos gielda |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here