Naga MarketsGroclin rośnie o blisko 7%! Spółka rozpoczyna kluczowe negocjacjeW trakcie środowych notowań akcje Inter Groclin Auto zyskują prawie 7%, dzięki czemu wycena podmiotu sięgnęła 3,30 zł za walor. Tłem do dzisiejszego ruchu wzrostowego jest komunikat, w którym spółka informuje o rozpoczęciu ważnych negocjacji w sprawie przejęcia podmiotu z branży e-commerce o bardzo dużym potencjalne wzrostu.

Groclin rośnie o prawie 7%

W trakcie dzisiejszej sesji Inter Groclin Auto notuje bardzo mocne wzrosty swojej giełdowej wyceny. Spółka zyskuje obecnie aż 6,80%, co oznacza wzrost o 0,21 zł względem poprzedniego zamknięcia, które wyniosło dokładnie 3,09 zł. Aktualnie inwestorzy płaca więc za walor równo 3,30 zł.Kurs otworzył się dziś o dużej luki hossy, odbijając od 50- oraz 100-sesyjnej średniej kroczącej. Szukając potencjalnych poziomów oporu, warto zwrócić uwagę na niedawne lokalne szczyty. Mocny opór może pojawić się m.in. w pobliżu 3,540 PLN (2x górne cienie dziennych świec). Maksima z kwietnia i maja to poziom 3,930 PLN. Szukając potencjalnego wsparcia, warto dostrzec linię poprowadzoną po niedawnych dołkach – w ostatnich dniach kurs wyraźnie utrzymywał się powyżej. – wskazuje Dom Maklerski XTB.

W trakcie ostatnich miesięcy notowania spółki cechowały się wyraźnym trendem bocznym. Od początku czerwca cena pojedynczej akcji oscylowała w okolicach 3,10 zł za walor. Spoglądaj z szerszej perspektywy warto wspomnieć, że w szczytowym momencie (przełom 2013 i 2014 roku) akcje spółki wyceniane były na blisko 40 zł.

Głosuj na Comparic.pl oraz Comparic24.tv w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów (OBI) 2021:

BIORĘ UDZIAŁ W OBI 2021

Rozpoczęcie ważnych negocjacji

-Zarząd Emitenta podjął uchwałę w sprawie rozpoczęcia procesu negocjacyjnego z potencjalną grupą inwestorską, których celem jest włączenie w struktury GROCLIN S.A. podmiotu operującego w segmencie rynku e-commerce o bardzo dużym potencjale wzrostu; ustalenie warunków ewentualnej transakcji powinno nastąpić w terminie do dnia 30 września 2021 roku. W dniu 1 października 2021 r. Emitent przekaże informacje o stanie rozmów. Emitent na tym etapie sygnalizuje, że przeprowadzenie projektowanej transakcji wymagać będzie podjęcia uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Emitenta w drodze emisji nowych akcji. – informuje spółka w komunikacie bieżącym.

– Zarząd Spółki, pomimo realizacji strategii przedstawionej w raporcie bieżącym z dnia 28 kwietnia 2021 r. oraz uzupełnionej w raporcie bieżącym z dnia 7 lipca 2021 r. podjął decyzję o rozpoczęciu negocjacji z nową grupą inwestorską albowiem w ocenie Zarządu Emitenta powodzenie negocjacji pozwoli na włączenie Spółki w działalność sektora e-commerce, co do którego dane rynkowe wskazują na wysoki i stabilny poziom wzrostu, a jednocześnie taka transakcja o ile dojdzie do jej realizacji, w ocenie Zarządu Emitenta będzie miała istotny pozytywny wpływ na wycenę akcji oraz odbędzie się z korzyścią dla dotychczasowych akcjonariuszy Spółki. – dodaje także.

invest

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: aktualny kurs dolar euro | pge akcje prognozy | wykres nasdaq | aktualny kurs dolar lew | kurs ropy wti | playway akcje | notowania develia |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here