Naga Markets

Spółkę Groclin analizowałem na łamach Comparic.pl kilkukrotnie, pierwszy raz 27 września 2013 roku, analizę można przeczytać tutaj:Groclin – perspektywy na duże wzrosty Pierwsza naliza miała miejsce po tym, jak spółka ogłosiła zdobycie dużego kontraktu z firmą Nissan, po czym kurs gwałtownie wystrzelił.
Spoglądając na wykres miesięczny widzimy, że bez problemu pokonany został opór utworzony z poprzedniego szczytu. Teraz kurs znajduje się w fazie korekty.


Na wykresie dziennym widzimy wspomnianą już korektę. Być może szansą na kupno będzie test linii trendu. Wcześniejszym sygnałem kupna może być wybicie z kanału spadkowego, który przypomina formację flagi. Aktualnie wstrzymuję się z decyzjami, ale dalej będę śledził losy tej spółki, która moim zdaniem powinna dynamicznie rosnąć w czasie, gdy pozytywne nastroje zapanują na całej giełdzie.

Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

NED

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here