Naga MarketsGroclin jest związana z branżą motoryzacyjną. W chwili obecnej do portfela wyrobów spółki można zaliczyć: poszycia foteli samochodowych, gotowe fotele do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, zagłówki i podłokietniki, boczne panele drzwiowe i elementy wykończenia.

groclin mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje, że kurs po naprawdę silnych spadkach wyhamował i odbił się od linii łączącej ostatnie dołki. Ponadto poziom ten jest wsparciem, na którym zakończyła się poprzedni fala spadkowa. Warto zauważyć, że równie silna i o niewiele krótszym zasięgu od obecnej. Silne odbicie spowodowało obronę wsparcia i to, że poza zasięg poprzedniej korekty wystaje już tylko długi, dolny cień świecy. Z perspektywy najwyższego interwału, miejsce to wygląda zachęcająco do wzrostów, choćby większej korekty wzrostowej.

groclin d1

Na interwale dziennym można zaobserwować, że ostatnie sesja przed Świętami Bożego Narodzenia przyniosła obronę wsparcia i linii pokazanej na poprzednim wykresie, ale co kluczowe – odbyło się to na gigantycznym, dawno nie widzianym obrocie. Po porannych spadkach do poziomu 8,25 zł na parkiet rzucone zostały duże zlecenia kupna, która wywindowały ceną w okolice 10 zł. Dawno nie było tutaj nie tylko tak dużych obrotów, ale tez tak dużego wzrostu podczas jednej sesji. Możliwe, że zaczyna się coś dziać, lecz nadal trwa trend spadkowy. Pierwszym celem dla potencjalnych wzrostów będzie czerwona linia poprowadzona po ostatnich wierzchołkach, a zarazem opór okolic 12 zł.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. No i za to duzy plus,Lukasz.nie szukajmy swietego graala,wystarczy umiejetne zarzadzanie kapitalem i praca nad soba samym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here