Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Groclin jest związany z branżą motoryzacyjną, produkując m.in. poszycia foteli samochodowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
groclin

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas wtorkowej sesji niemal 4% a od początku trwającego miesiąca już 16%. Od końca lutego do ruchu wzrostowego włączyły się wyraźnie wyższe obroty co potwierdza siłę po stroni kupujących. Wczoraj zostało osiągnięte nowe maksimum ruchu wzrostowego i kurs zbliża się do kluczowego oporu w rejonie 15 zł. Jego wybicie otwierałoby drogę na szczyt z września ubiegłego roku czyli 16,50 zł. Ten poziom również stanowi ważny opór więc większe wzrosty będą mogły nastąpić jedynie po wybiciu tego maksimum. Ostatnio o szansach na wzrosty pisałem w analizie z 29 lutego.

CI Games SA prowadzi działalność na rynku producentów i wydawców gier komputerowych na terenie kraju i za granicą.

cigames

Pewne ożywienie zaczyna być widoczne na akcjach CI Games. Spółka często porównywana jest z CD Projektem, który już wcześniej rozpoczął marsz na północ. Obecnie cena znajduje się już ponad oporem 22,84 zł czyli poprzednim, lokalnym wierzchołkiem. Wzrosty nie mają jak na razie dużej dynamiki ale cena powoli zmierza po trzeci wzrostowy tydzień z rzędu. Od początku marca wzrosty sięgają już 17% więc z dalszej perspektywy czasowej ożywienie jest już zauważalne. Aktualnie cena powinna rosnąć przynajmniej do 25 zł czyli maksimum trendu wzrostowego. Ewentualne wybicie zakończy korektę i otworzy drogę na nowe maksima. Poprzednio o spółce pisałem 10 lutego.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/USD – dynamiczne przełamanie wsparcia
Następny artykułAUD/JPY – wybicie górą z trójkąta
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

4 KOMENTARZE

  1. Przy wysokich obrotach pokonany został poziom szczytu z listopada ubiegłego roku. Jest to więc sygnał kupna, z tym że kolejny opór mamy już przy 3,20 zł (szczyty z 2013 roku). Jeżeli i ten poziom udałoby się pokonać, otwarta zostanie droga do okolic 4 zł. To tak na pierwszy rzut oka, przyjrzę się spółce ale proszę o cierpliwość bo codziennie napływają nowe zamówienia i list jest już dość długa.

  2. Panie Łukaszu wysoko cenię sobie Pana analizy dlatego chciałbym aby się Pan wypowiedział na temat kursu NTT – w ostatnich 2 dniach mamy piękne białe świece i ciekawi mnie czy powstał już sygnał kupna a jak nie to jaki poziom trzeba przekroczyć aby taki powstał. Jakby się udało zamieść ją na stronie to będę wdzięczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here