Naga MarketsGroclin jest związany z branżą motoryzacyjną, produkując m.in. poszycia foteli samochodowych.

groclin w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Na wykresie tygodniowym widoczne są wzrosty trwające od początku ubiegłego roku. Nie jest to jednak nieustanny wzrost z jakimi mieliśmy do czynienia w poprzednich trendach. Cena porusza się falami tworząc jednak coraz wyższe dołki i szczyty. Obecnie wydaje się, że może dojść do korekty spadkowej. Tym bardziej, że znajdujemy się blisko oporu okolic 19-20 zł.

groclin d1

Wykres dzienny wskazuje na wyraźny trend wzrostowy, który prawdopodobnie zmierza w stronę 19-20 zł. Wydaje się jednak, że również dość naturalnym zjawiskiem byłaby korekta, która sięgałaby przynajmniej 16 zł. Jest to strefa wsparcia wynikająca z poziomu dwóch poprzednich szczytów. Jeżeli rzeczywiście dojdzie do korekty to może to być dobra okazja aby przyłączyć się do trendu, gdyż ten wygląda całkiem solidnie. Ostatnio o spółce pisałem 15 lipca.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Kernel, Echo
Następny artykułGuten Morgen DAX 18.08.2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

4 KOMENTARZE

  1. @Technik:
    Polecam Panu nasz dział edukacji, gdzie dowie się Pan o trendzie małym i dużym, a także o impulsach i korektach. Niestety, samodzielnego wyciągania wniosków i podejmowania decyzji musi się Pan nauczyć we własnym zakresie.

    Z poważaniem!
    Marcin Nowogórski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here