Naga Markets



Groclin jest związany z branżą motoryzacyjną, produkując m.in. poszycia foteli samochodowych.

groclin mn

Te artykuły również Cię zainteresują




Wykres miesięczny pokazuje potencjalną formację podwójnego dna na dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Powstaje ona po długim okresie spadków i być może przyczyni się do zmiany trendu na wzrostowy. Aktualnie rozstrzygają się losy tej formacji, gdyż aby stała się ona aktywna potrzebne jest wybicie poziomu 14,70 zł. Warto obserwować ten proces na niższych interwałach….

groclin w1

Spojrzenie na świece tygodniowe przynosi odrobinę dwuznaczny obraz. Pozytywnie wygląda tworząca się jeszcze świeca i jeżeli tydzień zamknie się takim kształtem, będzie ona dawała spore szanse kupującym na dalsze wzrosty. Z drugiej strony, wzrosty te mogą być ograniczone na co wskazuje kanał wzrostowy. Z szerszej perspektywy może on okazać się np. korekcyjną formacją flagi czyli tylko przystankiem w trendzie spadkowym. W krótkim terminie można więc prognozować wzrosty do górnej krawędzi kanału czyli okolic 17 zł, tym bardziej, że aktualny ruch wzrostowy ma podstawy fundamentalne w postaci kilku dużych kontraktów.

groclin d1

Wykres dzienny wskazuje na dość dużą dynamikę trwających wzrostów, które podparte są wysokimi obrotami. Wydaje się, że naruszenie poziomu poprzedniego wierzchołka, a przede wszystkim brak mocniejszej reakcji podaży w tym miejscu, wskazuje na duże szanse kontynuacji wzrostów. Dwie ostatnie świece tworzą formację przenikania – jest to odrobinę słabsza odmiana formacja objęcia hossy, która może wskazywać na zakończenie krótkiej korekty i dalsze wzrosty do górnej krawędzi kanału. Podsumowując, 17 zł jest jak najbardziej w zasięgu, trudno jednak powiedzieć co stanie się dalej. Pierwsze podpowiedzi uzyskamy, gdy zobaczymy reakcję ceny na górną krawędź kanału. Ponowny brak podaży i mocniejszego cofnięcia będzie wskazywał na rosnące szanse na kontynuację zwyżki. Pierwszy raz o trwających wzrostach informowaliśmy 23 lipca.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDziś FOMC! – poranny komentarz makro
Następny artykułEUR/GBP – trend spadkowy H1
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here