Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Groclin jest związany z branżą motoryzacyjną, produkując m.in. poszycia foteli samochodowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
groclin

Spółka zyskała podczas wtorkowej sesji 6,6% i była tu druga z rzędu tak udana sesja. Widać wyraźnie, że prawdopodobnie po okresie spadków kształtuje się kolejny, wyżej położony dołek. Niewiele brakuje do wybicia linii korekty co byłoby swego rodzaju potwierdzeniem zakończenia ruchu spadkowego. Wzrosty to efekt rozszerzenia współpracy z jednym z kluczowych kontrahentów Groclinu.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Podstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów.

agroton

Agroton znalazł się w ścisłej czołówce najsilniej zyskujących spółek wczorajszej sesji. Wzrosty sięgnęły prawie 11%, a obroty były najwyższe w czasie korekty zapoczątkowanej 4 listopada. Wydaje się, że po korekcie przychodzi czas na kontynuację ostatniego impulsu wzrostowego. Najbliższym celem jest opór okolic 3,85 zł. Będzie to już czwarta próba sforsowania tej przeszkody w ostatnich miesiącach.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here