Naga MarketsGrin – nowy „Bitcoin 2.0”podbija serca górnikówGrin to nowa kryptowaluta zorientowana na zachowanie prywatności i bezpieczeństwo sieci. Została uruchomiona zaledwie dwa dni temu, a już została okrzyknięta przez wielu inwestorów Bitcoinem 2.0.


Zobacz również: Prezydent Wenezueli bawi się kursem narodowej kryptowaluty – petro?

Te artykuły również Cię zainteresują
Duża inflacja w pierwszych latach istnienia

Na stronie grin-tech.org możemy przeczytać:

Elektroniczne transakcje dla wszystkich. Bez cenzury i ograniczeń. Grin upoważnia każdego do dokonywania transakcji lub oszczędzania za pomocą nowoczesnych pieniędzy bez obawy o zewnętrzną kontrolę lub ucisk ze strony regulatorów. Grin został zaprojektowany na najbliższe dziesięciolecia, a nie tylko „na jutro”. Grin jest dostępny dla wszystkich, bez względu na pochodzenie, kulturę, umiejętności czy dostęp. Kryptowaluta rozwijana jest przy użyciu technologii znanej jako mimblewimble.

To jest wirtualna waluta (Grin), która jest najbliższa Bitcoinowi, powiedział inwestor z firmy kryptowalutowej, wypowiadając się pod warunkiem zachowania anonimowości. Wielu inwestorom Grin przypomina ulepszonego Bitcoina, dodał.

Anonimowy inwestor, którego firma połączyła siły z grupą innych inwestorów w celu wydobywania Grina zauważa, że popyt na tą kryptowalutę jest bardzo duży. Wynika to z faktu zastosowania nowej technologii, a także z ogromnych możliwości wydobywania tej wirtualnej waluty. Jednocześnie inwestor wskazał potencjalne wady. Grin został zaprojektowany jako wysoce inflacyjna kryptowaluta w pierwszych latach istnienia.

Josh Metnick, przedsiębiorca krypto-górniczy uważa, iż rynek niedźwiedzia jest właściwym momentem na wejście w ten biznes. Powiedział również, że zainwestował w Grina w powodu osobistej misji, która ma na celu poprawienie wizerunku krypto-górnictwa.

Zainteresowanie wśród inwestorów jest ogromne – napisała dyrektor generalna Grina, Catheryne Nicholson.

Zobacz również: Bitcoin stoi w miejscu już od tygodnia. Kurs BTC przyklejony do 3700 USD

Dovey Wan z Primitive Ventures uspokaja podekscytowanych inwestorów. Uważa, że umożliwienie wydobywania Grina od samego początku nie było mądrym posunięciem i będzie to nieopłacalne szczególnie w początkowym okresie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here