Naga Markets

GreenWay Polska nawiązał współpracę z Hyundai Motor Poland, podała spółka. Klienci indywidualni i flotowi Hyundai otrzymają możliwość zamówienia ładowarek do nowo zakupionych modeli aut elektrycznych, które dostarczy GreenWay Polska, który zajmie się także zarządzaniem i serwisem ładowarek.

GreenWay Polska pozyskał nowego kontrahenta

GreenWay Polska dostarczy salonom dealerskim Hyundai w Polsce ładowarki typu wallbox. Urządzenia te będą oferowane jako akcesorium do samochodu dla klientów indywidualnych oraz flotowych. Klienci Hyundai Motor Poland będą mogli także zlecić GreenWay montaż zakupionych stacji, poinformowano.Dodatkowo GreenWay zaoferował sieci dealerskiej kompleksowe usługi dotyczące dostawy, instalacji stacji ładowania znajdujących się przy salonach i zarządzania nimi. W ramach tego spółka zapewnia także wsparcie przy odbiorach technicznych realizowanych przez Urząd Dozoru Technicznego, podano również.

“Nasza oferta obejmuje nie tylko dostęp do własnej sieci ładowania, ale także kompleksowe usługi związane z dostawą, budową i zarządzaniem ładowarki należącymi do podmiotów trzecich. Chcemy dzięki temu wspierać rozwój elektromobilności, a posiadaczom samochodów elektrycznych zapewniać dostęp do doświadczeń, jakie zabraliśmy rozwijając największą sieć ładowania w Polsce. Współpraca z Hyundai Motor Poland jest w tym kontekście dla nas bardzo ważna, gdyż dotyczy stacji instalowanych w domach czy siedzibach firm. Zaspokojenie potrzeb kierowców elektryków w tych obszarach to podstawa komfortu korzystania z aut elektrycznych”- powiedział prezes GreenWay Polska Rafał Czyżewski, cytowany w komunikacie.

“Liczymy, że poprzez wdrożenie kompleksowej oferty dla klientów w zakresie stacji ładowania we współpracy z GreenWay Polska istotnie zwiększamy atrakcyjność naszej dynamicznie rozwijającej się gamy samochodów elektrycznych i hybrydowych plug-in marki Hyundai. Cieszymy się, że wspólnie robimy kolejny krok rozwijający elektromobilność w naszym kraju” – dodał dyrektor działu posprzedażnego Hyundai Motor Poland Rafał Krajewski.

GreenWay Polska od 2016 roku zarządza ogólnopolską siecią stacji szybkiego ładowania. Ładowarki spółki znajdują się także na Słowacji. Obecnie w sieci spółki znajduje się ponad 300 stacji ładowania, z czego w Polsce 220.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here