Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego.

grajewo

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 3,9% i od początku tygodnia cena akcji podskoczyła już o niemal 10%. Na wykresie tygodniowy widoczne jest mocne wybicie zakresu w jakim cena poruszała się od listopada 2013 roku. Wybicie oporu w rejonie 33 zł może oznaczać dalsze wzrosty. Najnowsza rekomendacja zakłada cenę docelową przy 42,40 zł. Wydaje się, że taki scenariusz ma spore szanse na realizację, a to wciąż ponad 18% wyżej od obecnej ceny.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wielton jest największym polskim producentem przyczep i naczep oraz jednym z wiodących producentów w Europie.

wielton

Także bardzo mocną sesję zanotował Wielton, rosnący wczoraj o prawie 11% przy wysokich obrotach. Była to reakcja rynku na opublikowane wyniki kwartalne, w których uwagę szczególnie należy zwrócić na ponad 100% wzrost przychodów r/r. Kurs akcji rośnie nieprzerwanie od końca lutego po drodze pokonując dotychczasowy historyczny szczyt oraz poziom 10 zł. Wydaje się, że w dłuższym okresie spółka może być nadal dobrą inwestycją, choć niebawem może przyjść czas na korektę. Ostatnio o spółce pisałem 7 lipca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here