Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego.

grajewo

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas wczorajszej sesji spółka wzrosła o kolejne 4,4% podtrzymując dynamiczny trend wzrostowy, z którym mamy do czynienia od połowy lutego. Dzięki wczorajszym wzrostom sytuacja techniczna zrobiła się naprawdę ciekawa, gdyż kurs przetestował kluczowy poziom oporu przy 34 zł czyli szczyty z ubiegłych lat. Pojawia się więc kolejna szansa na wybicie tego poziomu i dalsze wzrosty. Jeżeli doszłoby do wybicia to w zasadzie otwarta byłaby droga na maksima z 2007 roku, choć oczywiście wybicie nie oznaczałoby, że cena miałaby rosnąć aż tak wysoko. Wczorajszy poranek przyniósł pozytywną informację jaką była rekomendacja kupna z ceną docelową przy 40,50 zł. Jej realizacja oznaczałaby wybicie wspominanego oporu. Wydaje się, że są na to szanse, tym bardziej, że pierwszy raz ruch wzrostowy budowany jest przy tak wysokich obrotach. O szansach na wzrosty informowaliśmy od 31 marca.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Spółka zyskała wczoraj 2,6% na całkiem przyzwoitych obrotach. Kurs znajduje się obecnie bardzo blisko kluczowego oporu w rejonie 3,20 zł oraz przy maksimach trendu wzrostowego. Niewiele więc brakuje aby doszło do przełomowego wybicia, które mogłoby przyczynić się do zwiększenia dynamiki wzrostów. Sprzyjają temu wyniki sprzedaży jakie poznaliśmy w dniu wczorajszym. Okazały się one bardzo pozytywne, stąd też mocniejsza reakcja rynku. Wczorajsza sesja to jeszcze jedna pozytywna informacja jaką była nowa wycena spółki przez DM BOŚ, który podniósł cenę docelową do 3,60 zł. My o nowej fali wzrostowej informujemy od 7 marca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/AUD – powrót nad wsparcie i do zakresu kanału
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action EURCAD, EURUSD, GBPUSD, USDJPY 5 maja 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here