Naga MarketsGrajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego.

grajewo w1Na wykresie tygodniowym można poprowadzić ponad 2 letnią linię trendu. Ostatnie odbicie od niej wygenerowały dość spory ruch wzrostowy. W miejscu testu linii przebiegało również wsparcie oparte o poprzedni dołek. Nadal jednak trwa korekta trendu wzrostowego, które przyjmuje postać ruchu bocznego.

 grajewo d1

Na interwale dziennym fala wzrostowa powoli dociera do pierwszego, istotnego oporu jakim jest poziom poprzedniego szczytu. Jest to poziom ok 28,50 zł i tak naprawdę test tego miejsca pokaże jak silne i trwałe są trwające wzrosty. Jeżeli kurs zawróci i zacznie spadać, będziemy mieli kolejny niższy wierzchołek, a zatem korekta boczna o lekkim nachyleniu spadkowym nadal będzie kontynuowana. Pozytywny sygnał to wybicie linii korekty (zielona), aczkolwiek bez wybicia ostatniego wierzchołka, pokonanie tej bariery nie będzie miało większego znaczenia.

Podsumowując, analiza krótkoterminowa wskazuje, że jest już za późno na kupno akcji, gdyż blisko znajdują się dwa ważne ograniczenia w postaci stref oporu opartych na poprzednich szczytach. Każdy z tych poziomów może wywołać reakcję podażową. Pozytywne jest natomiast utrzymanie się linii trendu wzrostowego oraz wybicie linii korekty. Tak naprawdę najbliższe tygodnie powinny przynieść odpowiedź czy spółka zakończy korektę i powróci na trwałe do wzrostów, czy jednak korekta nadal będzie kontynuowana.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here