Naga MarketsGrajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego. Przyjrzyjmy się jedynie najbliższym perspektywom zachowania się sp0ółki jeśli chodzi o czystą analizę techniczną:

Jak można jednoznacznie określić to co się dzieje na kursie akcji?
Trend boczny od początku 2014 roku.
Czy trend boczny to coś złego?
Nie, ale dla inwestorów często jest wyniszczający ponieważ, spółka gwarantuje prawdziwą huśtawkę nastrojów co zwykle kończy się zamykaniem pozycji przez część z nich. Co natomiast mogą zrobić zwolennicy analizy technicznej? Oczywiście wykorzystać taką zależność.

Tutaj wchodzi tak zwany swing trading – kupuj na wsparciu, sprzedawaj na oporze (co w przypadku GPW jest dość trudne). Jeśli chodzi o Grajewo to odbiło od wsparcia powyżej 22zł i obecnie przebiło jeszcze barierę, która mogła powstrzymać wzrosty na 25zł. Wydaje się, że kurs powinien dotrzeć do okolic 30zł. Oczywiście to jest takie minimum wynikające z analizy technicznej. Korekta spadkowa, która zatrzyma się na 25zł może zostać rozważona do kupowania akcji/otwierania pozycji długich.
Grajewo [GRJ] - analiza spółki wykres dziennyJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here