Naga MarketsGrajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego.

grajewo d1

Wykres dzienny pokazuje, że ostatni silny ruch wzrostowy ma problem z trwałym wybiciem linii poprowadzonej po ostatnich wierzchołkach. Chwilowe wyjście ceny ponad ten poziom spotkało się z silną reakcją podaży. Aktualnie kurs oscyluje w granicach tej linii. Jeżeli udałoby się wybić poprzednie maksimum, cena mogłaby wzrosnąć do okolic 34 zł, gdzie mamy kluczowy i długoterminowy opór. Mniej więcej taką cenę docelową wskazuje większość rekomendacji wydanych w tym roku. Jeżeli jednak wzrosty nie nadejdą, a cena zacznie się cofać, kolejnej okazji do kupna można szukać w rejonie wsparcia 24 zł lub niżej.

grajewo w1

Warto spojrzeć szerzej na notowania, gdyż na wykresie tygodniowym wiele się wyjaśnia. Od półtora roku panuje pewna równowaga między wsparciem 22-23 zł a oporem 34 zł. Dopiero wybicie z tej dość szerokiej konsolidacji może wskazać dalszy kierunek. Konsolidacja mimo wszystko wpisuje się w kilkuletni trend wzrostowy, dlatego można szukać okazji do kupna w jej dolnych rejonach. Teraz wydaje się, że może być już na to zbyt późno i być może bezpieczniej poczekać na ewentualne wybicie oporu lub kolejne cofnięcie ceny.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPodsumowanie sesji w Europie – DAX 30, FTSE 100, EURO STOXX 50
Następny artykułDarmowe szkolenia z Comparic w tym tygodniu [25 – 29 maja]
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here