Naga MarketsWywodzące się z Hong Kongu przedsiębiorstwo Kinguin, będące jednym z największych sieciowych sprzedawców w branży gier komputerowych oraz wideo, ogłosiło 29 marca start platformy nowej generacji bazującej na tokenach kryptograficznych. W celu finansowania projektu monety Krown Tokens będą emitowane w ramach wstępnej oferty ICO.


Pierwszy token stworzony z myślą o społeczności eSportowej

Krown Tokens (Krowns) mają być oparte na protokole Ethereum, stając się pierwszym profesjonalnym tokenem, który powstał w celu zapsokojenia potrzeb graczy oraz społeczności zgromadzonej wokół eSportu.

„Tokenizując rynek, nowa generacja graczy online na całym świecie będzie mogła zarabiać na swoich doświadczeniach z gry, umożliwiając całej globalnej społeczności graczy czerpanie zysków ze struktury i przyjęcia zdecentralizowanej gospodarki. Jest to zaufana sieć peer-to-peer do kupowania, sprzedawania i handlu grami cyfrowymi, przedmiotami w grze i innymi usługami związanymi z grami. Gracze mogą zarabiać na takich usługach, jak coaching, szkolenia w grze i inne usługi dla innych – wszystkie z większą przejrzystością i bezpieczeństwem” – czytamy w informacji prasowej Kinguin.

Kinguin to nie tylko dystrybutor gier w kanałach online, ale również właściciel organizacji gamingowej Team Kinguin zrzeszającej drużyny Counter Strike’a, Leage of Legends, czy też Dota 2. W ostatnich latach barwy dywizji CS:GO reprezentują Polacy – mouz, rallen, reatz, MINISE i od połowy marca były zawodnik Virtus Pro, TaZ. Zespół na swoim koncie posiada przede wszystkim sukcesu z lokalnego podwórka, największym osiągnięciem na scenie międzynarodowej było natomiast zdobyte w 2017 roku drugie miejsce na WESG 2016, gdzie zawodnicy przywieźli do domu $400 tysięcy (turniej rangi Premier).

“Kiedy założyliśmy Kinguin, chcieliśmy wspierać i umacniać szybko rosnącą społeczność, która według nas była zaniedbana” – zauważa Viktor Wanli, dyrektor generalny i założyciel Kinguin. “My sami jesteśmy graczami i chcemy, aby nasza społeczność mogła swobodnie handlować cyfrową własnością, a teraz ewoluujemy naszą platformę do następnej generacji z blockchain i smart kontraktami. Nasi użytkownicy będą nadal cieszyć się kupowaniem, sprzedażą, handlem grami cyfrowymi, produktami, i usługami, ale z jeszcze większą pewnością, że działają w zaufanej i bezpiecznej sieci”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

ICO startuje już w kwietniu – zespół chce zebrać 50 milionów USD

Kinguin chce zebrać 50 mln USD za pośrednictwem serii prywatnych i publicznych rund finansowania w ciągu najbliższych 2 lat. Każda runda będzie związana z nowymi produktami, więc potencjalni klienci mogą być częścią procesu rozwoju, testowania i weryfikacji oraz śledzenia postępów. Powodem tego podejścia jest to, że w odróżnieniu od innych ofert ICO, Kinguin decyduje się na otrzymywanie płatności w ustrukturyzowanym okresie, ponieważ przesuwa się od jednego kamienia milowego do drugiego. Ta metoda jest najbardziej skuteczna, aby stopniowo rozdzielać fundusze tam, gdzie będą najlepiej wykorzystane w miarę rozwoju projektu.

Kinguin wprowadzi w procesie zatwierdzania bardziej rygorystyczne niż standardowe kryteria rynkowe, a wszystkie rundy będą podlegać ścisłym zasadom KYC (znajomość klienta) i AML (przeciwdziałaniu praniu pieniędzy). Firma zaangażowała również MC2 Solutions w rozwój smart kontraktów, z których wszystkie będą podlegały niezależnym audytom bezpieczeństwa przeprowadzanym przez osoby trzecie w celu zapewnienia bezpieczeństwa i integralności. Będą również dostępne na GitHub do przeglądu przez społeczność i wszystkie zainteresowane strony.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here