Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Graal jest największym krajowym producentem konserw rybnych i jednym z liderów branży przetwórstwa ryb.

graal

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Ostatnia sesja minionego tygodnia otworzyła się sporymi spadkami za sprawą Brexitu. Większość spółek zakończyła dzień pod kreską, były jednak takie, które szybko odrabiały starty. Jedną z nich był Graal, który zyskał ponad 4% przy naprawdę wysokich obrotach. Spółka od listopada 2011 roku porusza się w trendzie wzrostowym ale ostatnie kilka miesięcy to spadki. Mocna sesja na wsparciu okolic 20 zł, po dużej korekcie może przynieść rozwinięcie odbicia i powrót do głównego trendu. Z pewnością widoczne było zainteresowanie tymi akcjami w piątek, gdyż to strona kupująca okazała się zwycięska.

Przedmiotem działalności jest produkcja sprzętu do sterowania procesami przemysłowymi, a w szczególności produkcja przekaźników elektromagnetycznych i gniazd do przekaźników, energetyki i ciepłownictwa.

relpol

Także Relpol może pochwalić się udaną, piątkową sesją. Spółka bardzo szybko rozpoczęła odrabianie start i zakończyła dzień na prawie 2% plusie. Brexit jak na razie nie wpłynął znacząco na dynamiczny trend trwający od końca ubiegłorocznych wakacji. Patrząc na wykres tygodniowy widać długie, dolne cienie świec testujące kluczowe wsparcie okolic 8,50 zł jakie wyznacza seria wcześniejszych szczytów. Wydaje się więc, że prawdopodobnie można liczyć na kontynuację wzrostów. Ostatnio o spółce pisałem 14 czerwca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/USD – możliwa kontynuacja spadków
Następny artykułMirbud [MRB] – Analiza na zamówienie – 27 czerwca 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here