Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Graal jest największym krajowym producentem konserw rybnych i jednym z liderów branży przetwórstwa ryb.

graal

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o dobrych perspektywach dla dalszych wzrostów, widzianych zwłaszcza z interwału miesięcznego. Była to analiza przy okazji wybicia linii korekty, która można zobaczyć TUTAJ. Od tego czasu wzrosty nadal postępują i zbliżają się już do kluczowego oporu. Jest seria trzech ostatnich szczytów. Jeżeli uda się pokonać tę barierę, a warto przypomnieć, że w czasie wzrostów notowaliśmy podwyższone obroty, to otwiera się droga do naprawdę sporej zwyżki, warto tylko dodać, że po wybiciu oporu, kolejny pojawi się dopiero na poziomie ok 25 zł.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Firma jest wiodącym producentem materiałów dla przemysłu meblarskiego.

grajewo

invest

Podobna sytuacja na Grajewie, które także po ogromnej zwyżce dotarło do głównej strefy oporu jaką stanowi dotychczasowy szczyt. Jest to poziom najwyższy od wielu lat, a jego wybicie tak samo jak w przypadku Graala otwiera bardzo ciekawe perspektywy, choć tutaj nieco szybciej napotkamy kolejny opór.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here