Naga Markets

W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:GRAAL jest największym krajowym producentem konserw rybnych i jednym z liderów branży przetwórstwa ryb.

graal

Kurs rybnej spółki wybił na wczorajszej sesji linię korekty. W szerszym horyzoncie panuje trend wzrostowy, a co ważne ostatni ruch wzrostowy ma miejsce przy podwyższonych obrotach. Warto szczególnie zajrzeć na interwał miesięczny, na którym rysuje się bardzo prowzrostowa przyszłość. Chodzi o to, że cała korekta na interwale MN ma postać świec z długimi dolnymi cieniami idealnie testującymi wsparcie w postaci jednego z wcześniejszych szczytów. Taki wykres można zobaczyć na analizie z 1 sierpnia: TUTAJ.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Belvedere SA to francuska spółka, tworząca holding producentów alkoholi, do którego należy również renomowana polska firma Sobieski Sp. z o.o.

XTB

sobieski

Spółka przebywa w konsolidacji od dłuższego czasu, warto dodać, że jest to najniższy poziom w całej historii notowań. Firma ta była jednak największą gwiazdą wczorajszej sesji. Mocny wzrost podparty jest podwyższonymi obrotami co może dawać nadzieję na wybicie oporu, pod którym się znajdujemy.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułAUD/USD – ponownie pod linią trendu
Następny artykułNZD/JPY – wsparcie i linia trendu H4 – czy wzrosty powrócą ?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here