Naga MarketsGra Realpolitiks II w wersji EA od Jujubee S.A. po premierze! Rozmowa z prezesem Michałem StępniemW czwartek odbyła się rozmowa z Panem Prezesem spółki Jujubee S.A. – Michałem Stępieniem, działającej na co dzień na rynku gamingowym. W jej trakcie padły pytania między innymi o niedawną premierę wczesnego dostępu do gry Realpolitiks II oraz nadchodzące premiery nowych gier. Pojawił się także komentarz wyników spółki za III kwartał, opublikowanych w niedawnym raporcie. Spotkanie poprowadził redaktor Comparic24.TV – Marcin Podlacki.

  • W czwartek, na antenie Comparic24.tv została przeprowadzona rozmowa z Prezesem Jujubee S.A.
  • Padły pytania dotyczące między innymi niedawnego debiutu wczesnego dostępu do gry Realpolitiks II.
  • Walory Jujubee w ostatnich miesiącach konsolidują na giełdzie w okolicach poziomu 5,5-6 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: Akcje Ekopol gwiazdą na parkiecie NewConnect. Rozmowa z Prezesem Zarządu Andrzejem Piecuchem

Jujubee odnotowuje wzrost przychodów i zysk ze sprzedaży

W opublikowanym 16 listopada bieżącego roku raporcie zawierającym wyniki finansowe Jujubee za III kwartał, można dostrzec wymowną poprawę zarówno w kwestii przychodów ze sprzedaży jak i w wyniku z prowadzonej działalności gospodarczej.

Przychody ze sprzedaży w pierwszych dziewięciu miesiącach 2020 roku wyniosły 928.9 tys. zł wobec zaledwie 744 tys. zł w analogicznym okresie przed rokiem. Obserwujemy zatem ponad 20-procentowy wzrost.

Przed rokiem spółka odnotowała stratę sięgającą 493 tys. zł, jednak bieżący rok, a przynajmniej pierwsze 9 miesięcy wygląda zdecydowanie lepiej. Pojawił się zysk, a jego wysokość przekracza 228 tys. zł.

Wybrane wyniki finansowe Jujubee za III kwartały 2020 w zestawieniu z 2019. Źródło: raport bieżący spółki

W raporcie można zauważyć zdecydowany spadek w pozycji wynagrodzenia. Wobec 468,5 tys. zł przed rokiem, obecnie ten koszt kształtuje się na poziomie zaledwie 75,7 tys. zł.

Zobacz również: Skala działalności Mercator Medical może wzrosnąć kilkukrotnie: Czat z W. Żyznowskim

Akcje Jujubee nie zareagowały znacząco na premierę nowej gry

Po publikacji dobrych wyników finansowych (16 listopada) kurs wybił z rejonu konsolidacji na poziomie 6 zł i ponownie testowany był opór w okolicach 7,5 zł. Kolejny próba jego pokonania zakończyła się niepowodzeniem, a walory w ciągu kilku sesji wróciły do poziomu bazowego. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada utrzymanie obecnego poziomu, i dalszy ruch w prawo na wykresie, przy utrzymaniu kontaktu z 50 i 200-sesyjną średnią kroczącą.

Notowania Jujubee z ostatnich 6 miesięcy. Źródło: tradingview.com

W czwartek, kwadrans po godzinie 15, akcje Jujubee notowane na małej giełdzie NewConnect tracą 2,1%, a kurs spadł do poziomu 5,6 zł. Obroty na walorach są jednak niewielkie, po 6 godzinach handlu przekroczyły nieznacznie 26 tysięcy złotych.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here