Naga MarketsABC Inwestowania – to już dziś!

Już dziś i jutro (18 i 19 września 2020 roku) odbywa się I edycja konferencji ABC Inwestowania. Wydarzenie to otworzy przed Tobą drzwi do edukacji na temat rynków finansowych. Jeżeli chcesz inwestować, natomiast czujesz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca, jesteś we właściwym miejscu.

Polskie Hollywood? Rynek Gamingu

W siódmym panelu konferencji poświęconemu sektorowi gamingowemu na polskim parkiecie, gośćmi Marcina Wenusa, redaktora naczelnego Comparic.pl, są: Mateusz Wcześniak, Marek Parzyński oraz Piotr Karbowski.

Czy jest możliwe zbudowanie światowego centrum gamingowego w Warszawie?

– Myślę, że wraz z rozwojem jakiejkolwiek branży to jest bardzo możliwe. Mam produkt globalny, nie mam ograniczeń lokalnych dystrybucji w tym momencie. Dlaczego by nie skupić tego w jednej przestrzeni? Przestrzeni, która zawierałaby jednocześnie możliwość przygotowaniu mock-upów, możliwości rozwoju tych osób. Myślę, że to może być jeden z kolejnych kroków, gdy branża zacznie się konsolidować wokół konkretnych miejsc. Z pewnością będzie to duże wyzwanie. – stwierdził Mateusz Wcześniak, prezes zarządu Movie Games S.A.

Dołącz już teraz!

Pytanie: czy jest taka potrzeba? Czy przeważy elastyczność, możliwość w pracy w dowolnych godzinach, w dowolnym miejscu i czy służy to kreatywności jeżeli mówimy o mniejszych zespołach “indie”. Jeżeli chodzi o większe produkcje, tam jest taka konieczność, natomiast w przypadku niewielkich kilkuosobowych zespołów – oni mogą uczyć się od siebie zdalnie. – powiedział Marek Parzyński, prezes Games Incubator.

To zależy od przykładu i od tytułu. Jeżeli mamy tytuły również “indie”, które są tworzone przez 2-3 osoby, to nie ma problemu, żeby to było tworzone przez studio rozrzucone po całym kraju. Jednak jeśli mamy studio 10-15 osobowe, które tworzy grę indie, to jest w łatwiejsze w zarządzaniu, gdy jest zlokalizowane w jednym miejscu. Tym bardziej gdy mamy kilku bardziej doświadczonych developerów, którzy mogą wdrożyć tych młodszych do świata gamingowego. – zauważył Piotr Karbowski, prezes zarządu CreativeForge Games S.A.

Zarejestruj się i odbierz nagranie z konferencji!

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here