Naga MarketsGra Ten Square Games zatytułowana Fishing ClashJak wynika z szacunków portalu Sensor Tower, przychody gry “Fishing Clash” wyniosły w maju ok. 3 mln dolarów amerykańskich USD (podobnie jak w miesiąc wcześniej). Producentem gry jest Ten Square Games. W poniedziałek spółka nie wyróżnia się na GPW, po godzinie 11:00 znajduje się 0,5% na minusie. 


Gra “Fishing Clash” zarobiła 3 mln USD

Jak szacuje portal, gra została pobrana w maju przez użytkowników sklepów Google oraz Apple łącznie 800 tysięcy razy. Z kolei inna gra tego samego producenta – “Wild Hunt”, miała w maju przynieść blisko 80 tysięcy USD przychodu. Podane wartości przychodów to wyniki po odjęciu 30% prowizji, jaka jest pobierana przez Google i Apple.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: Brak zgody KNF na połączenie Idea Banku z Getin Noble Bankiem

Sytuacja techniczna na wykresie

Pomimo wyraźnego cofnięcia w ostatnim czasie, trend wzrostowy utrzymuje się. Kluczowe jest tutaj dolne ograniczenie układu 1:1, które pokrywa się ze strefą wsparcia wynikającą z maksimów z sierpnia 2018 roku. Dopóki cena znajduje się powyżej poziomu 123,5 zł, oczekiwałbym dalszych wzrostów. Dopiero zejście poniżej, otworzy drogę do większej korekty. Trend jest w dalszym czasie wzrostowy.

TS Games kurs akcji GPW

źródło: PAP BiznesConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here