Naga MarketsGPW zatwierdziła dokument informacyjny Incuvo zw. z wejściem na NCGiełda Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie zatwierdziła dokument informacyjny spółki Incuvo i podjęła uchwałę o wprowadzeniu akcji do obrotu na rynku NewConnect, podała spółka. “Czekamy na wyznaczenie przez GPW pierwszego dnia notowań akcji naszej spółki. Wszystko wskazuje na to, że debiut na NewConnect nastąpi na początku stycznia. Obecność na rynku publicznym z pewnością przyczyni się do rozwoju naszej spółki i pozwoli na dotarcie do szerokiego grona nowych inwestorów” – powiedział prezes Andrzej Wychowaniec, cytowany w komunikacie.

Premiera tytułu w wersji na PC pojawi się w drugiej połowie 2021 r.

Dodał, że przez ostatnie miesiące spółka intensywnie pracowała nad ukończeniem portu do VR-owej wersji ‘Blair Witch’ na zlecenie Bloober Team. Ponadto koncentruje się nad adaptacją do świata wirtualnej rzeczywistości gry survivalowej ‘Green Hell.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Prace nad ‘Green Hell’ idą zgodnie z planem. Produkcję realizujemy ze środków, które pozyskaliśmy od inwestorów w ramach tegorocznej kampanii crowdinvestingowej. W projekcie pełnimy rolę zarówno producenta, jak i wydawcy” – powiedział prezes.

Spółka aktualnie jest na etapie implementacji ostatnich mechanik w grze. Premiera tytułu w wersji na PC pojawi się w drugiej połowie 2021 r. Wcześniej studio planuje wersję alpha (Q1 2021) oraz beta (Q2 2021), podsumowano w materiale.

Incuvo istnieje od 2012 roku. Początkowo spółka koncentrowała się na produkcji gier na urządzenia mobilne. Aktualny model biznesowy studia zakłada portowanie i produkcje gier na urządzenia dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Większościowym akcjonariuszem spółki jest estoński fundusz Blite Fund.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here