Naga MarketsDnia 29 czerwca 2017 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się konferencja Emerging Markets Business Conference (EMBC). 


EMBC to międzynarodowa konferencja ekonomiczna skupiająca się na rynkach wschodzących. Powstała z inicjatywy studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, przy współpracy ze studentami z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W konferencji bierze udział około 200 ambitnych studentów z Polski i zza granicy.

W trakcie całodniowej konferencji studenci będą mogli poznać ekonomiczną oraz inwestycyjną charakterystykę rynków wschodzących – dowiedzieć się nie tylko o szansach, ale również o zagrożeniach i wyzwaniach, jakie czekają kraje dynamicznie rozwijające się w najbliższej przyszłości.

Prelegentami konferencji będzie m.in Maciej Witucki-prezez zarządu Work Service, Arkadiusz Krasnodębski-partner zarządzający w polskim biurze Dentons, Marcin Petrykowski-dyrektor zarządzający S&P Global Ratings, Marek Zmysłowski-jednym z najbardziej rozpoznawalnych biznesmenów w Afryce, Emilia Skrok-przedstawiciel Banku Światowego w Polsce oraz starszy ekonomista, Tomasz Swieboda-prezes zarządu Inovo, Stefan Batory-twórca iTaxi i Booksy, Wojciech Zdunkiewicz-prezes zarządu Quantitative Finance oraz wiele innych osobistości ze świata nauki i biznesu.

Konferencja będzie punktem kulminacyjnym projektu Emerging Markets Business Summit. Więcej informacji oraz rejestracja na konferencję dostępna poprzez stronę http://embswarsaw.com.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here