Naga MarketsGiełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) ustaliła, że dniem wycofania akcji Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Baltona z obrotu na rynku głównym GPW będzie 15 lipca 2020 r., podała GPW.

GPW ustaliło, że 15 lipca zostaną wycofane akcje Baltona

“Zarząd giełdy stwierdza, że:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • w związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie udzielenia spółce Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego ‘Baltona’ S.A. zezwolenia na wycofanie z obrotu na rynku regulowanym akcji tej spółki, oznaczonych kodem ‘PLBALTN00014’, z dniem 15 lipca 2020 r. nastąpi wycofanie tych akcji z obrotu na głównym rynku GPW;
  • zlecenia maklerskie na akcje spółki Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego ‘Baltona’ S.A., przekazane na giełdę, a niezrealizowane do dnia 14 lipca 2020 r. (włącznie), tracą ważność” – czytamy w uchwale GPW.

30 czerwca br. Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na wycofanie akcji Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Baltona z obrotu na rynku regulowanym z dniem 15 lipca 2020 r.

25 maja akcjonariusze Baltony zdecydowali o wycofaniu akcji z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zarząd GPW zawiesił obrót akcjami PHZ Baltona od 1 kwietnia br.

15 października ub. r. PPL ogłosiło wezwanie na 11 256 577 akcji PHZ Baltona, stanowiących 100% kapitału zakładowego i głosów na walnym zgromadzeniu.

Grupa kapitałowa Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona zajmuje się sprzedażą towarów w sklepach wolnocłowych zlokalizowanych przede wszystkim w portach lotniczych oraz na przejściach granicznych. Od 2012 r. Baltona jest notowana na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here