Naga MarketsGiełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) powzięła uchwałę w sprawie wycofania z obrotu na Głównym Rynku akcji AR Packaging Poznań (dawniej BSC Drukarnia Opakowań) z dniem 27 lipca, podała spółka.

GPW powzięła uchwałę w sprawie wycofania z obrotu na Głównym Rynku akcji AR Packaging Poznań z dniem 27 lipca

“Zgodnie z uchwałą: (i) w związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie udzielenia emitentowi zezwolenia na wycofanie z obrotu na rynku regulowanym akcji spółki, oznaczonych kodem ‘PLBSCDO00017’, z dniem 27 lipca 2020 r. nastąpi wycofanie tych akcji z obrotu na Głównym Rynku GPW; (ii) zlecenia maklerskie na akcje emitenta przekazane na giełdę, a niezrealizowane do dnia 24 lipca 2020 r. (włącznie), tracą ważność” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

AR Packaging Poznań należy do ścisłej czołówki wśród dostawców opakowań z tektury i papieru na polskim rynku. Ponad 80% produkcji spółki trafia do znanych, światowych koncernów, m.in. Procter&Gamble, McDonald’s, Henkel, Avon, Colgate. Posiada dwa wyspecjalizowane zakłady produkcyjne w Poznaniu, w których zatrudnia ponad 500 pracowników. Akcje BSC Drukarni Opakowań od 2011 r. notowane są na GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here