Naga MarketsZarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) podjął uchwałę w sprawie wycofania z obrotu na Głównym Rynku akcji spółki JHM Development z dniem 28 lipca 2020 r., podała spółka.

JHM Development wycofuje się z GPW

“W związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie udzielenia spółce JHM Development S.A. zezwolenia na wycofanie z obrotu na rynku regulowanym akcji tej spółki, oznaczonych kodem ‘PLJHMDL00018’, z dniem 28 lipca 2020 r. nastąpi wycofanie tych akcji z obrotu na Głównym Rynku GPW; zlecenia maklerskie na akcje spółki JHM Development S.A. przekazane na giełdę, a niezrealizowane do dnia 27 lipca 2020 r. (włącznie), tracą ważność” – czytamy w komunikacie.

Spółka podała, że w wykonaniu tej uchwały z obrotu na rynku regulowanym wycofanych zostanie łącznie 69,2 mln akcji serii A1 i A2.

W czerwcu 2020 r. akcjonariusze JHM Development zdecydowali o wycofaniu akcji z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Wcześniej tj. na początku kwietnia JHM Development złożył wniosek do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) o udzielenie zezwolenia na wycofanie akcji z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

W styczniu br. Mirbud rozpoczął procedurę zmierzającą do wycofania akcji spółki zależnej JHM Development z obrotu na rynku regulowanym.

JHM Development to firma deweloperska z Grupy Mirbudu. Jest notowana na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2011 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here