Naga MarketsOd roku słyszymy obietnice o większej rentowności, przy jednoczesnym marudzeniu o wzroście kosztów, to jak to w końcu jest z branżą budowlaną? Na łamach internetowej telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się polskiej branży budowalnej i najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

Branża budowlana odporna na pandemię COVID-19

Prowadzący zauważa, iż branża budowlana była w kręgu zainteresowań Squabera w całym 2019 roku, natomiast obawy o spowolnienie w budownictwie w 2020 spowodowały lekkie wycofanie się, co okazało się niesłuszną projekcją. Spółki z branży budowlanej rosną systematycznie i pną się coraz wyżej. Czy pandemia i zmniejszenie presji na wzrost wynagrodzeń będzie służył spółkom? Czy inwestycje infrastrukturalne pozwolą napędzić branże tak jak w 2006 i 2007 roku?

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne informacje z GPW:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here